OTJ MORAVANY - TJ Plevník-Drienové 1:1 (0:1)

3. 4. 2010

Moravany n/V: Zápas začali lepšie domáci. V úvodných minútach sa dostávali častejšie do streleckých pozícii, zahrávali niekoľko rohových kopov. V 18.min Kirkov priamy kop brankár hostí Bednár vyrazil nad bránu. V 20.min sa do sľubnej príležitosti dostal Stredák, ale namiesto strely volil prihrávku. V 21.min sa po strele Gombára natiahol domáci brankár Lazový, ktorý loptu chytil. To už hostia diktovali tempo hry, presadzovali sa v súbojoch a od domácich boli rýchlejší. V 23.min sa po Gombárovej akcii ocitol v šanci Kamas, ale nedal. V 24.min Jancíkova strela tesne minula ľavý horný roh domácej brány. V 29.min stratil pred vlastným pokutovým územím loptu Kirka a následnú Kamasovu strelu Lazový len s námahou vyrazil. O minútu nato sa ocitol hosťujúci Kamas sám pred Lazovým, ale ani tentokrát ho neprekonal. V podobnej  situácii v 36.min sa však Kamas už nemýlil a poslal hostí do vedenia. V 39.min sa dostali k slovu aj Moravanci, Vojtela po zaseknutí lopty vystrelil, ale lopta len tesne minula bránu. V 42.min domáci Jančovič po rohovom kope hlavičkoval tesne vedľa. Druhý polčas nezačali hostia najlepšie a už po druhej žltej karte išiel predčasne pod sprchy Červenec. To doteraz výborne hrajúcich hostí rozhodilo, začali sa venovať viac rečneniu ako hre. V 50.min po dobre zahratom rohu Kirku nebol ďaleko od vyrovnania Tanáč. V 53.min Frťala z dobrej pozície neprestrelil hradbu tiel. V 64.min Gombár začal nepochopiteľne po spornej situácii ukazovať divákom hanlivé gestá, za čo bol vylúčený. Domáci mali od tohoto momentu v poli o dvoch hráčov viac, hralo sa už iba na jednu bránu. V 73.min Jančovičova prihrávka prešla pozdĺž celej brány hostí, ale nikomu z domácich sa nepodarilo zakončiť. Moravanci sa dočkali vyrovnania až v 81. min, keď po rohovom kope prestrelil Bednára Frťala. Posledných desať minút sa snažili domáci strhnúť víťazstvo na svoju stranu, ale ani po niekoľkých dobrých príležitostiach sa im to nepodarilo.

Zostava OTJ: Lazový - Orviský, Kirka J., Frťala, Galbička - Vojtela, Tanáč, Valach, Jančovič - Stredák, Vetrík

Zostava TJ Plevník-Drienové: Bednár - Lišaník, Kunovský, Červenec, Kovalik, Tomaník, Kamas, Buday, Gombár, Čičút, Jancík

Góly: 81. Frťala - 36. Kamas