FK Spartak Bánovce n/B - OTJ MORAVANY 4:1 (3:1)

7. 8. 2010
Dorast prehral v Bánovciach 4:1

Dorastenci OTJ Moravany n/V odohrali aj svoj druhý zápas v sezóne 2010/2011 na pôde súpera. Tentokrát v Bánovciach nad Bebravou, kde chceli zabojovať a pokúsiť sa uchmatnúť silnému súperovi aspoň bod. Aj v tomto zápase sa prví radovali z gólu domáci. Moravancom sa síce podarilo vyrovnať, ale stav 1:1 sa menil opäť v prospech bánovčanov a to v priebehu doslova niekoľkých sekúnd zo situácie, ktorá zaváňala postavením mimo hry. Hostia si vypracovali aj nejaké príležitosti na skórovanie, pri jednej akcii sa dožadovali pokutového kopu, ale rozhodcova píštaľka zostala nemá. Naopak v druhom polčase nepremenili pokutový kop domáci. Tí po polčasovom výsledku 3:1 rozvlnili sieť Lazového brány ešte raz a zaslúžene zvíťazili 4:1. "Určite sme podali lepší výkon ako proti Novej Dubnici, viac sme sa snažili a bojovali. Najväčšia chyba bola, že keď sme vyrovnali na 1:1, tak za 15 sekúnd sme dostali gól na 2:1", poznamenal po zápase Roman Bíro.

Zostava OTJ: Lazový - Madro, Orviský, Bíro, Kacovský - Valach, Galbička, Tanáč, Moravčík - Rusnák, Stredák