Choď na obsah Choď na menu

MFK Nová Dubnica - OTJ MORAVANY 6:1 (1:1)

1. 8. 2010
Dorast prehral v Novej Dubnica 6:1

Na úvodný zápas novej sezóny 2010/2011 cestovali dorastenci do Novej Dubnice, kde prehrali vysoko 6:1. V prvom polčase to na takýto krutý výsledok nevyzeralo. Moravanci hrali s domácimi vyrovnanú partiu a ak by premenili niektoré šance, ktoré sa im naskytli, mohli kľudne vyhrávať. Skóre však otvorili novodubničania, pričom hostia stihli ešte upraviť polčasový výsledok na 1:1. V druhom polčase sa obraz hry zmenil. Do vedenia sa dostali domáci, ktorý onedlho zvýšili svoj náskok na rozdiel dvoch gólov a vyhrávali už 3:1. Na túto situáciu nevedeli hostia odpovedať a prakticky v zápase rezignovali. Pre domácich už potom nebol problém zvýšiť svoj náskok a poslať futbalistov z Moravian domov s výpraskom 6:1. Z výsledku a hlavne výkonu mužstva v druhom polčase neskrýval sklamanie tréner moravianskych dorastencov Tomáš Šimek: " Dnes sme nastúpili takmer v optimálnej zostave, chýbal Dávid Valach, ktorý je na dovolenke, ten nám chýbal trošku v strede poľa. Prvý polčas bol z našej strany veľmi dobrý, bol som spokojný, za stavu 1:1 som rátal, že dnes môžeme aj vyhrať. Ale druhý polčas bol obrazom úplne niečoho iného. Úplný zvrat prišiel po tom, čo sme dostali lacný gól na 2:1 a po góle na 3:1 to chlapcov prestalo baviť, kapitán Noro Orviský trošku rezignoval, prestal behať. 6:1 je také fiasko. Naše mužstvo nebolo súdene na prehru 6:1. Ja budem nejaké veci riešiť v utorok na tréningu. Som nespokojný s výkonom niektorých starších hráčov, ťahúňmi mužstva, naopak tí mladší sa snažili viac, ako tí starší ".

Zostava OTJ: Lazový - Madro, Orviský, Bíro, Kacovský - Vojtela, Galbička, Tanáč, Moravčík - Rusnák, Stredák