OTJ MORAVANY - FC Hlohovec 0:2 (0:0)

7. 10. 2010

Dorast podľahol Hlohovcu 0:2

Moravany n/V - Minulotýždňové víťazstvo na ihrisku súpera chceli moraviansky dorastenci potvrdiť víťazstvom v domácom hodovom zápase proti Hlohovcu. Za slnečného počasia sa hral úvodných dvadsať minút vyrovnaný zápas. Obe mužstvá predvádzali rýchly behavý futbal. V 15.min po Stredákovom centri hlavičkoval vedľa Tanáč, vzápätí na opačnej strane strieľal mimo domácej brány Planieta. V 19.min po závare v domácej šesťnástke nastrelili hostia brvno. V 23.min potiahol loptu po ľavej strane domáci Galbička, loptu posunul Tanáčovi, ktorého strela skončila tesne vedľa Čagánekovej brány. V druhej polovici prvého polčasu sa začali čoraz viac presadzovať hostia. V 33.min Ďuriš vysunul Čuláka, ten trafil z dobrej pozície len do bočného sita. V 37.min prudko vystrelil z 20m Čulák, no jeho strela skončila len na ochrannom site. V úvode druhého dejstva sa dostali do vedenia Hlohovčania, keď po rohovom kope peknou strelou prekonal Lazového Ďuriš. Domáci sa snažili o vyrovnanie. V 52.min dobre zahral priamy kop Orviský, po vyrazenej strele bol blízko k vyrovnaniu Stredák. V 57.min nenamieril presne v šanci hlavou domáci Orviský. V čistej gólovej šanci sa po Ďurišovej šikovnej prihrávke v 68.min ocitol hosťujúci Suchánek, ale netrafil bránu. V 73.min bol na mieste domáci brankár Lazový pri presnej Svíbovej strele k ľavej žrdi. V 78.min sa hostia radovali z druhého gólu, keď prečíslenie dvoch hráčov na jedného zúžitkoval Suchánek. Stav 0:2 sa už do konca zápasu nezmenil a Hlohovec si tak odviezol z Moravian zaslúžene tri body. Hostia dnes boli futbalovejší, lepšie sa pohybovali, mali rýchlejší štart na loptu.

OTJ Moravany n/V: Lazový - Madro, Orviský, Bíro, Komár - Miklovič, Tanáč, Valach (82. Moravčík), Vojtela - Stredák, Galbička (82. Nitka)

FC Hlohovec: Čagánek - Krajinčák, Adamík, Baraniak, Čulák, Štipčák, Planieta, Ďuriš, Masaryk, Veľký, Suchánek (striedali: Svíba, Kmetty)

Góly: 48. Ďuriš, 78. Suchánek