TJ Dubodiel - OTJ MORAVANY 1:3 (1:0)

26. 3. 2011
Dorast vyhral v Dubodieli 3:1

Moravanci chceli po domácej prehre z úvodného kola v Dubodieli bodovať, čo sa im aj nakoniec podarilo a domov si priviezli všetky tri body. Na malom ihrisku a nekvalitnom teréne sa však víťazstvo nerodilo ľahko. Vo veternom počasí mali v prvom polčase viac z hry domáci, ktorí sa po góle z priameho kopu dostali do vedenia. Hosťom sa v druhom dejstve podaril dokonalý obrat. Vyrovnávajúci gól strelil Tanáč po samostatnej akcii od polovice ihriska. Do vedenia išli hostia po Tanáčovej hlavičke, ktorú doklepol do domácej brány Vojtela. Hosťom pomohol v nasledujúcich minútach brankár Lazový, ktorý zneškodnil niekoľko gólových príležitostí domácich. Tí vrhli v závere zápasu všetky sily do útoku, keď na rohový kop prišiel vypomôcť aj brankár, no namiesto vyrovnania sa po dlhom odkope dostal k lopte na polke číhajúci Vojtela, ktorý išiel sám na opustenú bránu Dubodiela a svojím druhým gólom v zápase rozhodol o výhre Moravancov 3:1.

OTJ Moravany n/V:  Lazový - Madro, Orviský, Bíro, Kacovský - Moravčík (Tanáč), Valach, Miklovič, Vojtela - Stredák, Galbička

Góly OTJ: Tanáč, Vojtela 2

Hlasy po zápase:

Roman Bíro (hráč OTJ): " Hralo sa na veľmi zlom teréne, na ktorom sa nedalo kombinovať. Ihrisko bolo úzke a krátke. V prvom polčase mali viac z hry domáci. My sme nastúpili v druhom polčase v inom svetle, lepšie sme bránili a vpredu sme boli nebezpečnejší. Nakoniec sme získali tri dôležité body z vonku ... ak by sme prehrali, tak Dubodiel nás v tabuľke preskočil."