Dorast podľahol Hornej Nitre 4:7

Moravany n/V -  V slnečnom počasí domácim futbalistom zápas vôbec nevyšiel. Po úvodnom Búryho góle hostí z 8.min síce v 23.min vyrovnal na 1:1 Průša, no to bolo nadlho zo strany Moravancov všetko. Hornonitrania, ktorí boli dnes futbalovejší, ich prevyšovali v pohybe a tvrdo trestali každú ich chybu, ktorých sa v tomto zápase dopustili neurékom. Po polčasovom stave 1:4 to nevyzeralo s domácimi dobre, hlavne keď Trungel so Svitekom strelili v priebehu šiestich minút ďaľšie tri góly a zvýšili tak skóre na hrozivých 1:7. V závere zápasu sa však Moravanci prebrali a začali sa čoraz častejšie dostávať po pekných kombináciách do gólových šancí, z ktorých v priebehu desiatich minút strelili tri góly. Vzhľadom na blížiaci sa záver zápasu sa ale zázrak nekonal. Hostia dnes vyhrali úplne zaslúžene.

OTJ Moravany n/V: Kunda - Kacovský, Bíro, Kobelár, Madro, Průša, Miklovič, Husár, Stredák, Jašík, Valach (Vido, Kováč, Moravčík)

FC Baník Horná Nitra: Balčirák - Ležovič, Trungel, Filkorn, Svitek, Hájovský, Bobok, Xia Longjie, Čaládik, Búry, Obžera (Rovňák, Stupka, Matejček, Ondrejovič)

Góly: Jašík 2, Průša, Bíro - Trungel 3, Svitek 2, Búry, Obžera

HLASY PO ZÁPASE:

R. Hájovský, tréner FC Baník: "Náš výkon bol do stavu 1:7 excelentný. Dominoval stopér Trungel. Po jeho vystriedaní sme hru nezvládli."