Dorast podľahol Novákom 3:5

Moravany n/V - Zápas, ktorý sa hral v slnečnom a teplom počasí, začali lepšie hostia. Od začiatku boli aktívnejší, lepšie sa pohybovali a domácich futbalistov púštali na svoju polovicu len ojedinele. V 6.min nastrelil brvno domácej brány Mikláš. V 12.min mieril tesne veďľa hosťujúci Mokriš. Ten istý hráč v 13.min prihral loptu z pravej strany na nohu nikým nekrytého Durkoviča, ktorý pohodlne vsietil úvodný gól zápasu. V 16.min na opačnej strane unikol po pravej strane domáci Miklovič, ale jeho prízemný center pred brankára hostí Kobelár nezúžitkoval. V 20.min sa dostal k lopte neobsadený Mokriš, ktorý strelou od brvna domácej brány zvýšil vedenie hostí na 2:0. V 33.min mohol znížiť skóre domáci Moravčík, no ten po Kobelárovej prihrávke vystrelil len slabo do rúk brankára hostí Belka. V 34.min zahrávali Moravanci štandardku, na ktorú si dobre nabehol Miklovič a nekompromisne znížil stav stretnutia na 1:2. Záverečných sedem minút prvého polčasu patrilo hosťom. Tí poľahky prenikali obranou domácich a vytvorili si štyri gólové šance, z ktorých dve premenili. V 41.min po Rambalovej prihrávke prekonal domáceho gólmana Mokriš a v 45.min nechytatelnou strelou pod brvno upravil skóre prvého polčasu na 1:4 Durkovič. V druhom dejstve sa Moravanci zlepšili a aj vďaka tomu sa hral výborný útočný futbal. Šance na strelenie gólu sa striedali na oboch stranách. V 55.min domáci Prúša nádherne uvolnil Mikloviča, ktorý sa zoči-voči Belkovi nemýlil, 2:4. V 56.min potiahol loptu po ľavej strane Miklovič, prihral pred bránu voľnému Prúšovi a ten zblízka poľahky znížil na 3:4. V 58.min sa priklonila šťastena k Moravancom, keď po rohovom kope vyhlavičkoval loptu z bránkovej čiari do bezpečia Moravčík. V 73.min Miklášovu strelu zo 16m bravúrne vyrazil brankár Moravian Kunda. V 75.min po Madrovej prihrávke minul z 5-ky prázdnu bránu Galbička. Domáci sa snažili o vyrovnanie, no v 88.min ich schladil Durkovič, keď technickou strelou k ľavej žrdi prekonal Kundu a rozhodol tak o víťazstve hostí.

OTJ Moravany n/V: Kunda - Madro, Bíro, Galbička, Topolčány - Stredák, Miklovič, Valach, Moravčík (63. Šimunčík) - Kobelár (83. Kováč), Prúša

MFK Nováky: Belko - Čičmanec R. (80. Hajnovič), Mihálik, Uhlár, Kobes, Mikláš, Mokriš, Durkovič, Rambala, Čičmanec E. (69. Oršula), Fereje

Góly: Miklovič 2, Prúša - Durkovič 3, Mokriš 2 ŽK: Miklovič, Topolčány - Uhlár, Rambala Rozhodoval: Gádoši, asistent: Obeda