ŠK Bernolákovo - OTJ MORAVANY 1:2 (1:0)

21. 3. 2010
Bernolákovo - Moravany 1:2

>fotogaléria<

V dnešnom zápase sa stretli mužstvá, ktoré vstúpili do jarnej časti súťaže úspešne. Domáci ŠK Bernolákovo po dobrom výkone získali bod v Nemšovej za remízu 1:1,  OTJ Moravany vyhrali na ihrisku Myjavy.  Zápas začali obe mužstvá opatrne, bez šancí na oboch stranách, pričom prvých 20 minút to boli Moravanci, ktorí sa častejšie dostávali pred bránu domácich. V 22. minúte sa dovtedy v najväčšej šanci ocitol domáci útočník, ktorý trestuhodne nedal. O štyri minúty mali hostia po závare vo vlastnom pokutovom území opäť šťastie, keď im pomohla žrď, ale v 29. minúte sa už Cisár nemýlil, keď sa po rohovom kope ocitol sám pred brankárom Mikulášom a popri jeho pravej nohe poslal loptu za jeho chrbát. Domáci viedli 1:0 a tento stav sa už do prestávky nezmenil. Úvod druhého polčasu vyšiel lepšie hráčom z Moravian, keď sa strelecky presadil v 50.min Gligič. V 68.minúte sa mohli domáci dostať opäť do vedenia, keď išiel ich útočník sám na brankára, ale zakončenie mu nevyšlo. Tejto akcii predchádzala sporná situácia, keď hostia zahrali ofsajd systém, ale rozhodcova zástavka zostala pri zemi. Naopak v  86.min sa M.Otočka po centri Gligiča z ľavej strany nemýlil a hlavou poslal hostí do vedenia. Keďže do konca zápasu sa stav nezmenil, hráči OTJ Moravany si odvážajú z Bernolákova tri body.

Zostav ŠK Bernolákovo: Hodulík - Čambal, Gabura, Hall, Kozár -  Kordanič, Guldan, Krajčovič, Krištofík - Bureš, Cisár

Zostava OTJ Moravany:  Mikuláš - Glos, S.Otočka, Piovarči, P.Kotula - L.Kirka (Jančovič), Hambálek, Šiška, Gligič (Benko) - Dirnbach, Mitošinka (M.Otočka)

Góly: 29. Cisár - 50. Gligič, 86. Michal Otočka, rozhodoval: Ihring, 180 divákov

Výsledky 17.kola:

AFC Nové Mesto nad Váhom - FK Rača 2:0 (1:0)
Góly: 6. Gardian, 46. Končitík, rozhodoval: Fehér, 200 divákov

ŠK Blava Jaslovské Bohunice - FKM Nové Zámky 1:2 (1:1)
Góly: 36. Strečanský - 35. T. Feješ, 72. M. Prohászka, rozhodoval: Marhefka, 100 divákov

MFK Vrbové - MFK Topvar Topoľčany 3:1 (2:1)
Góly: 7. Balcír, 27. Jelšic, 58. Andrísek - 20. Johancsik, rozhodoval: Martin Slíž, 221 divákov

FC DAC 1904 Dunajská Streda "B" - Spartak Myjava 1:1 (1:0)
Góly: 17. D. Radványi - 83. Stančík, rozhodoval: Knopp, 350 divákov

ŠK Slovan Bratislava juniori - ŠK SFM Senec 1:2 (0:2)
Góly: 75. Hegedüš - 14. T. Horváth, 15. Najman, ČK: 16. Alžbetkin (Slovan), rozhodoval: Jaška, 150 divákov

Spartak Vráble - FC Spartak Trnava "B" 1:2 (1:1)
Góly: 38. Detko - 23. Rehák, 74. Klenkovič, rozhodoval: Čižmár, 582 divákov

FC Nitra "B" - FK Slovan Nemšová 1:1 (1:1)
Góly: 2. Sajler - 36. Trška, rozhodoval: Staník, 100 divákov

ŠK Bernolákovo - OTJ Moravany nad Váhom 1:2 (1:0)