AFC Nové Mesto nad Váhom - OTJ MORAVANY 1:3 (0:2)

27. 4. 2011
Moravany vyhrali v Novom Meste n/V 3:1

Nové Mesto n/V - Zápas 23.kola sa odohral v strede pracovného týždňa a aj preto si na štadión AFC Považan našlo cestu len 150 divákov. Moravanci povzbudení sobotnajším víťazstvom nad juniormi Slovana začali zápas lepšie. V 5.min namieril presne k pravej žrdi po zahratej štandardke a následnej spätnej prihrávke Švestka, hostia viedli 1:0. V 16.min po centri z pravej strany hlavičkoval tesne nad Gábor. V 19.min vykopávala obrana domácich loptu z bránkovej čiary. V 23.min strieľal z diaľky hosťujúci Filip. V 32.min na opačnej strane lopta po zahratom priamom kope tesne minula ľavú žrď Haškovej brány. V 35.min zvýšil po rohovom kope a následnom zaváhaní domáceho brankára vedenie hostí Puna. Posledných desať minút prvého polčasu zatlačili Novomešťania hostí pred ich vlastnú šestnástku, no ani po mnohých zahratých štandardkách sa im skórovať nepodarilo. Aj v úvode druhého dejstva boli aktívnejší domáci. V 50.min nebezpečne strieľal domáci Lukáš Šebek, ale Haško jeho strelu bravúrnym zákrokom vyrazil. V 59.min Rusnáková strela od hlavy hosťujúceho stopéra zmenila smer a Haško v bráne hostí nemal šancu, 1:2. Po góle paradoxne tlak domácich ustal. Hostia sa začali opäť dostávať častejšie pred bránu domácich. V 76.min našiel Gábor presnou prihrávkou Vargu, ktorý zblízka pohodlne pridal tretí gól hostí. V 82.min nepremenil tutovku hosťujúci Gábor. V 85.min nepustil za svoj chrbát strelu domácich Haško. Moravanci si už v závere víťazstvo nenechali ujsť.

OTJ Moravany n/V: Haško - Bakita, Benko, Puna, Varga - Švestka (84. Vetrík), Filip (88. Tanáč), Horúcka, Gligič - Kirka J., Gábor

Výsledky 23.kola:

FC ŠTK 1914 Šamorín - FKM Nové Zámky 2:0 (0:0)
Góly: 74. A. Špánik, 82. Urda, rozhodoval: Jurenka, 400 divákov

PŠC Pezinok - MFK Topvar Topoľčany 4:1 (3:0)
Góly: 20. a 25. Gonos, 34. Hulák, 68. Sani - 81. Vaňo, rozhodoval: Marhefka, 250 divákov

Spartak Vráble - ŠK Bernolákovo 2:0 (0:0)
Góly: 65. Hambálek, 86. A. Ivan (z pok. kopu), rozhodoval: Ihring, 380 divákov

AFC Nové Mesto nad Váhom - OTJ Moravany nad Váhom 1:3 (0:2)
Góly: 50. M. Rusnák - 5. Ľ. Švestka, 35. Puna, 76. T. Varga, rozhodoval: Páchnik, 150 divákov

ŠK Blava Jaslovské Bohunice - MFK Vrbové 1:1 (0:0)
Góly: 61. V. Šimo - 86. Herceg, rozhodoval: Hajnala, 150 divákov

FC Spartak Trnava "B" - FC Nitra juniori 1:2 (1:2)
Góly: 22. Kamdem - 6. F. Bakule, 31. Boszorád, rozhodoval: Čmiko, 100 divákov

FK Rača - FKS Nemšová 0:0
Rozhodoval: Mastiš, 250 divákov

ŠK Slovan Bratislava juniori - TJ Spartak Myjava 1:0 (0:0)
Gól: 78. Peňaška, rozhodoval: Korista, 150 divákov