MFK Topoľčany - OTJ MORAVANY 1:2 (1:0)

5. 6. 2011
Moravany vyhrali v Topoľčanoch 2:1

Moravany nastúpili v Topoľčanoch s odhodlaním bodovať a urobiť tak rázny krok k záchrane. Zápas sa však pre nich nezačal najlepšie, v 9. minúte po rohovom kope poslal hlavou loptu za Haškov chrbát domáci M. Kopún. V druhom polčase hostia pridali, mali loptu častejšie na svojich kopačkách a vytvorili si aj niekoľko dobrých gólových príležitostí. Po rohovom kope vyrovnal skóre zápasu na 1:1 hrajúci tréner Moravian Filip. Netrvalo dlho a v 54.minúte sa dostal k lopte Mitošinka, ktorý po najkrajšej individuálnej akcii stretnutia presnou strelou k žrdi spoza 16-ky nedal domácemu gólmanovi šancu. Moravany sa dostali do vedenia, ktoré si už nenechali ujsť a po záverečnom hvizde sa mohli tešiť z víťazstva. Po zaváhaní Rače v domácom prostredí s Vráblami (1:2) to nakoniec znamená, že Moravany sa zachránili v II. lige západ. (spolupráca: Jozef Daniš, Topoľčany)

MFK Topoľčany: Hužovič - Královič, Schwarz, Reichel, M. Kopún - Ďurček, Krajčír, Remeň, T. Kopún (59. Želiskaň) - Vaňo, Gešnábel

OTJ Moravany: Haško - Glos, Benko, Piovarči, Varga - Švestka, Horúcka, Filip (61. Puna), Gligič (86. J. Kirka) - Gábor, Rossi (46. Mitošinka)

Góly: 9. M. Kopún - 48. Filip, 54. Mitošinka

Výsledky 29.kola:

FKS Nemšová - FC Nitra juniori 2:0 (1:0)
Góly: 22. M. Fabuš, 75. P. Ďuriš, rozhodoval: Hajnala, 200 divákov

PŠC Pezinok - ŠK Blava Jaslovské Bohunice 1:3 (0:2)
Góly: 53. Buchel - 35. V. Šimo, 45. Pilíšek, 86. A. Pavlík, rozhodoval: Ihring, 300 divákov

AFC Nové Mesto nad Váhom - ŠK Slovan Bratislava juniori 1:1 (1:1)
Góly: 31. Marček - 23. Peňaška, rozhodoval: Debnár, 200 divákov

FC ŠTK 1914 Šamorín - MFK Vrbové 0:1 (0:1)
Gól: 24. Poláček, rozhodoval: Krivošík, 400 divákov

MFK Topvar Topoľčany - OTJ Moravany nad Váhom 1:2 (1:0)
Góly: 9. M. Kopún - 48. Filip, 54. Mitošinka, rozhodoval: Čmiko, 195 divákov

FK Rača - Spartak Vráble 1:2 (0:1)
Góly: 50. Dargaj - 35. Hambálek, 77. A. Ivan , rozhodoval: P. Hrčka, 200 divákov

FKM Nové Zámky - TJ Spartak Myjava 0:3 (0:2)
Góly: 10. Kosík, 18. Sládek, 52. M. Dian, rozhodoval: Jurenka, 225 divákov

FC Spartak Trnava "B" - ŠK Bernolákovo 3:0 (1:0)
Góly: 13., 87. a 90. Kamdem, rozhodoval: Prešinský, 100 divákov