OTJ MORAVANY - MFK Topoľčany 0:3 (0:1)

30. 10. 2010
Moravany prehrali s Topoľčanmi 0:3

Moravany n/V - Vo veternom počasí začali Moravanci proti tretiemu mužstvu druholigovej tabuľky bez rešpektu. V prvom polčase mali loptu častejšie na svojich kopačkách, hostia hrozili po rýchlych protiútokoch. V 8.min vyskúšal Hužoviča v bráne hostí strelou z 25m Puna. V 10.min sa na opačnej strane Gajdošova strela odrazila od ľavej žrde Mikulášovej brány. V 15.min Balážik posunul loptu Krajčírovi, ktorého nepustil do zakončenia domáci brankár Mikuláš. Ten však nemal šťastie pri vybehnutí v 18.min, keď nedokázal zabrániť Čurgalimu odcentrovať a pre Pačaja už nebol problém poslať loptu do odkrytej brány Moravian. V 22.min nastrelil žrď domácej brány Schwarz. V 24.min sa domáci vymanili z desaťminútového tlaku hostí, Vermeš nacentroval loptu na hlavu Oleja, ale ten tiesnený nedokázal poslať loptu za Hužovičov chrbát. V 26.min mieril po Moravčíkovom trestnom kope z pravej strany do ľavej žrde domáci Puna. V 29.min unikol po ľavej strane domáci Olej, jeho strieľaný center do päťky nezakončil gólovo Candrák. V poslednej minúte prvého polčasu pripravil pre svojich spoluhráčov tri dobré šance domáci Moravčík, ale skóre sa už do polčasu nemenilo. V úvode druhého dejstva začali domáci tlakom. V 50.min vysunul Moravčík Oleja, no ten nezakončil z hranice 16-ky presne. V 53.min sa individuálne presadil hosťujúci Balážik, jeho strela len tesne minula ľavú žrď Mikulášovej brány. V 65.min Glosov prudký center do päťky nedokázal Candrák ani na dvakrát poslať za Hužovičov chrbát. V 65.min vyzvŕtal obranu domácich Fortuna, ale v koncovke mieril vysoko nad. V 66.min prudko vystrelil z hranice 16-ky domáci Glos. V 68.min skončil Krajčírov prízemný center z pravej strany za prispenia domácej obrany v bráne a Moravany prehrávali 0:2. V 77.min zahral trestný kop Jančovič, po ktorom Čurgali zvýšil hlavou na 3:0 pre hostí. V 83.min hlavičkoval po Moravčíkovom rohu tesne vedľa Candrák. V 88.min vyslal krížnu strelu na Mikuláša Čurgali, domáci brankár ju vyrazil.

OTJ Moravany n/V: Mikuláš - Glos, Benko, Piovarči, Vermeš (79. Jančovič) - Kirka J., Moravčík, Puna, Kirka L. - Candrák (84. Vetrík), Olej (76. Mitošinka)

MFK Topvar Topoľčany: Hužovič - Ďatko, Kermiet, Čurgali, Gajdoš, Balážik (88. Geleta), Schwarz, Pačaj (89. Vaňo), Krajčír, Gešnábel (67. Jančovič), Fortuna

Góly:  18. Pačaj, 68. Krajčír, 77. Čurgali, ŽK: Candrák (Moravany), rozhodoval: Hracho, 156 divákov

Výsledky 14.kola:

OTJ Moravany nad Váhom - MFK Topvar Topoľčany 0:3 (0:1)
Góly: 18. Pačaj, 68. Krajčír, 77. Čurgali, ŽK: Candrák (Moravany), rozhodoval: Hracho, 156 divákov

Spartak Myjava - FK Nové Zámky 1:0 (0:0)
Gól: 76. Kosík, rozhodoval: Páchnik, 470 divákov

MFK Vrbové - FC STK 1914 Šamorín 1:1 (0:1)
Góly: 60. Jelšic (z pok. kopu) - 37. Buchel, rozhodoval: Knopp, 155 divákov

ŠK Blava Jaslovské Bohunice - PŠC Pezinok 2:1 (2:0)
Góly: 19. Hulák (vlastný), 26. Mikláš - 83. Hulák, ČK: 89. Genčúr (Pezinok) za urážku rozhodcu, rozhodoval: Orlický, 150 divákov

ŠK Slovan Bratislava juniori - AFC Nové Mesto nad Váhom 0:1 (0:1)
Gól: 12. M. Šebek, rozhodoval: Fehér, 100 divákov

FC Nitra "B" - FK Slovan Nemšová 2:0 (0:0)
Góly: 71. a 83. Mar. Gajdošík, rozhodoval: Hajnala, 150 divákov

ŠK Bernolákovo - FC Spartak Trnava "B" 4:0 (2:0)
Góly: 14. Krištofík, 40. Futo (z 11 m), 49. M. Sokol, 65. Capek, rozhodoval: Čmiko, 230 divákov

Spartak Vráble - FK Rača 2:1 (0:0)
Góly: 78. Barčák, 81. Garaj - 57. Pupík, ČK: 90. P. Balko - 84. L. Polák, rozhodoval: Jurenka, 400 divákov