OTJ MORAVANY - MFK Vrbové 3:3 (3:2)

21. 8. 2010
Moravany remizovali s Vrbovým 3:3

Moravany nad Váhom - V susedskom derby začali lepšie hostia, keď už v 2.min otvoril skóre po rýchlom protiútoku Krajčovič. V 6.min vystrelil z nebezpečnej vzdialenosti nepresne domáci Candrák. V 12.min poslal Olej loptu z ľavého krídla pred bránu hostí, ale Jančovič bol v koncovke nedôrazný. Domáci, ktorí dnes nastúpili bez potrestaných hráčov Moravčíka a Gligiča, sa dočkali vyrovnania v 16. min, keď Puna našiel v pokutovom území nepokrytého Oleja, ktorý nekompromisne prekonal Šullu vo vrbovskej bráne. V 23. min strieľal z pravej strany Piršel, k vyrazenej lopte sa dostal Balcír, ktorý nedal Haškovi šancu, hostia viedli 2:1. Vyrovnať mohol v 24.min Puna, ale jeho technická strela tesne minula ľavú žrď vrbovskej brány. Ten istý hráč sa tešil z gólu v 25.min po Glosovom rohovom kope. V 43.min nechýbalo veľa ku gólu Piovarčimu, ktorého gólovú strelu vyrazil brankár hostí nad bránu. Z následného rohového kopu poslal loptu za Šullov chrbát Olej, domáci viedli 3:2. V prvom polčase sa hral futbal, ktorý sa divákom musel páčiť. Videli behavý futbal s množstvom pekných gólov. V úvode druhého polčasu sa už dostával do gólovej šance Jelšic, ale v poslednej chvíli zasiahol domáci Benko. Moravanci menej otvárali hru, ako v prvom polčase. Snažili sa udržať víťazstvo na svojej strane, čo sa im však nepodarilo. V 87.min vyrovnal po prihrávke z pravej strany Jelšic na konečných 3:3.

OTJ Moravany: Haško - Glos, Benko, Piovarči, Vermeš - Jančovič, Puna (79. Kulich), Kirka L., Candrák - Olej, Mitošinka (72. Matiaš)

MFK Vrbové: Šulla - Gažík, Kuťka, Poláček, Hercek - Andrísek (Sumer), Krajčovič, Balcír (76. Vlado), Včielka - Piršel (60.Vach), Jelšic

Góly: 16. Olej, 25. Puna, 44. Olej - 2. Krajčovič, 23. Balcír, 87. J. Jelšic, ŽK: 53. L. Kirka - 57. Joz. Piršel, 66. Krajčovič, rozhodoval: Ježík, 362 divákov

Hlasy po zápase:

Tomáš Olej (OTJ): "Škoda, že sme to neudržali, v strede poľa už chalanom dochádzali sily a po zranení Punu sa nám to trošku rozpadlo."

Tomáš Gažík (MFK): " V prvom polčase sme hrali zle, aj keď sme strelili dva góly, ale v defenzíve to bolo biedne. Po prestávke sme sa o dosť zlepšili, dokázali sme hrať nátlakovo a usadiť sa na polovici Moravian. Verili sme až do konca, že vyrovnáme, lebo šance sme mali už predtým a v jednom prípade sa mohla pískať aj penalta. Našťastie sme gól strelili krátko pred koncom."

Moravany-Vrbové (m)

Výsledky 4.kola:

MFK Topvar Topoľčany - Spartak Vráble 3:0 (0:0)
Góly: 55. a 60. Čurgali, 90. Vaňo, rozhodoval: Korista, 530 divákov

TJ Spartak Myjava - ŠK Bernolákovo 0:0
ČK: 45. M. Dirnbach (Myjava), rozhodoval: Špaček, 450 divákov

OTJ Moravany nad Váhom - MFK Vrbové 3:3 (3:2)
Góly: 16. Olej, 25. Puna, 44. Olej - 2. Krajčovič, 23. Balcír, 87. J. Jelšic, ŽK: 53. L. Kirka - 57. Joz. Piršel, 66. Krajčovič, rozhodoval: Ježík, 362 divákov

FKM Nové Zámky - ŠK Slovan Bratislava juniori 2:1 (1:0)
Góly: 27. Jakubjak, 52. Bukovič - 77. Králík, rozhodoval: Mastiš, 650 divákov

FC Spartak Trnava "B" - AFC Nové Mesto nad Váhom 2:0 (1:0)
Góly: 12. Čorič, 54. Kočiš, rozhodoval: Hajnala, 200 divákov

FC STK 1914 Šamorín - FK Rača 2:0 (2:0)
Góly: 3. a 25. Buchel (prvý z pok. kopu), ČK: 2. Harag (Rača), rozhodoval: Ihring, 550 divákov

FC Nitra juniori - PŠC Pezinok 4:0 (2:0)
Góly: 25. M. Gajdošík, 36., 56. a 80. Paukner (tretí z pok. kopu), rozhodoval: Marhefka, 100 divákov

FK Slovan Nemšová - ŠK Blava Jaslovské Bohunice 3:0 (0:0)
Góly: 47. Peter Amrich, 52. a 63. Martin Fabuš, rozhodoval: Páchnik, 320 divákov