OTJ MORAVANY - Spartak Myjava 0:2 (0:1)

7. 8. 2010
OTJ Moravany - Spartak Myjava 0:2

Moravany - V úvode zápasu sa hralo opatrne na oboch stranách. V 7.min sa dobrým zákrokom prezentoval gólman domácich Haško po strele hostí k pravej žrdi. Od 26.min začali preberať iniciatívu hostia, keď najprv Sládek strieľal z nebezpečnej vzdialenosti vedľa a vzápätí po rohovom kope bol v koncovke nepresný Černáček. V 31.min neprekonal Haška ani na dva krát Hesek a v tej istej minúte strieľal vedľa Sládek. V 32.min spálil najväčšiu šancu domácich v prvom polčase Candrák, keď hlavou po Gligičovom centre tesne minul Solničkovu bránu. V 44.min sa po individuálnej Hesekovej akcii dostal k zakončeniu Sládek, ktorý prekonal Haška a Myjava viedla 1:0. V druhom polčase sa snažili domáci o vyrovnanie, ale boli to hostia, ktorí sa dostávali častejšie do šancí. V 51.min im rozhodca neuznal gól pre faul na brániaceho hráča, v 54.min trafil po rohu brvno Černáček, v 61.min prestrelil bránu domácich Hesek. V 77.min nechýbalo moravancom veľa k vyrovnaniu, keď Olej trafil ľavú žrď Solničkovej brány. Z následného protiútoku Hesek minul už odkrytú bránu domácich. V posledných desiatich minútach vrhli domáci všetky svoje sily do útoku. V 83.min vykopával obranca hostí loptu z bránkovej čiary po Šiškovej strele. V 85.min strieľal nad bránu hostí z dobrej pozície Puna. V 90.min sa na opačnej strane vyznamenal Haško, keď zneškodnil samostatný nájazd hostí. V nadstavenom čase sa moravanci nakopávanými loptami dostávali do pokutového územia Myjavy, ale namiesto vyrovnanania v posledných sekundách hry z brejku rozhodol o víťazstve Myjavy Kováč.

Zostava OTJ: Haško - Glos, Benko, Piovarči, Kotula M. (79. Šiška) - Candrák (75. Vermeš), Puna , Moravčík, Gligič  - Mitošinka (59. L.Kirka), Olej

Zostava Myjavy : Solnička, Kvasnica, Vido, Černáček, Kumančík, Dirnbach, Šarudi, Kováč, Sládek (Duga), Kitta (Manák), Hesek (Kosík).

Góly: 44. Sládek, 90. Mat. Kováč, rozhodoval: Páchnik, 290 divákov

Moravany-Myjava (m)

Výsledky 2.kola:

FKM Nové Zámky - ŠK Blava Jaslovské Bohunice 4:0 (1:0)
Góly: 24. Fiala, 57. Ešek, 67. Andrášik, 78. Bukovič, rozhodoval: Orlický, 500 divákov

PŠC Pezinok - AFC Nové Mesto nad Váhom 1:0 (1:0)
Gól: 30. R. Hulák, ČK: 85. Gardian (Nové Mesto nad Váhom), rozhodoval: Ježík, 500 divákov

OTJ Moravany nad Váhom - TJ Spartak Myjava 0:2 (0:1)

MFK Topvar Topoľčany - MFK Vrbové 2:1 (0:0)
Góly: 62. E. Gajdoš, 89. Čurgali - 90.+ Jelšic, rozhodoval: Špaček, 425 divákov

FC Spartak Trnava "B" - Spartak Vráble 2:0 (1:0)
Góly: 32. Gogolák, 90.+ Klenkovič, rozhodoval: Cifrík, 200 divákov

FK Slovan Nemšová - ŠK Bernolákovo 2:0 (2:0)
Góly: 34. a 44. Fabuš (prvý z pok., kopu), ČK: 34. Varga (Bernolákovo), rozhodoval: Ihring, 200 divákov

FC STK 1914 Šamorín - ŠK Slovan Bratislava juniori 0:1 (0:1)
Gól: 35. Jackuliak, rozhodoval: Debnár, 600 divákov

FC Nitra jun. - FK Rača 5:2 (3:2)
Góly: 27. a 49. Zelenický, 10. Paukner, 22. Pfeiter, 81. R. Glenda - 35. T. Tóth, 40. Dargaj, rozhodoval: Mastiš, 100 divákov