OTJ MORAVANY - Spartak Trnava B 0:6 (0:5)

17. 10. 2010
OTJ Moravany - Spartak Trnava B 0:6

Moravany n/V - V 12.kole hostili Moravany rezervu Spartaka Trnava. Zápas sa pre domácich nezačal najlepšie. V 12.minúte už prehrávali 0:2, keď po nedorozumeniach v obrane sa strelecky presadil v 4.min Mikinič a v 12.min Mikovič. Domáci síce neskladali zbrane, snažili sa niečo urobiť zo zápasom, ale dnes jednoducho na trnavskú rezervu nemali. Spartakovci boli vo všetkých činnostiach lepší, domácich prevyšovali v rýchlosti, v technike a takisto aj v bojovnosti. V 33.min zvýšil na 3:0 pre hostí De Sales Coimbra. V závere prvého polčasu sa strelecky presadil Cury Neto, keď dvoma gólmi v 38. a v 45.min prakticky rozhodol o zápase. V druhom dejstve si hostia ustrážili náskok z prvého polčasu, pričom v 89.min ešte upravil stav stretnutia na konečných 0:6 Scherhaufer.

OTJ Moravany n/V: Mikuláš - Glos (46.Jančovič), Benko, Piovarči, Vermeš (58. Kirka J.) - Kirka L. (46. Mitošinka), Moravčík, Puna, Gligič - Candrák, Olej

Spartak Trnava B: Székely - Gabriel, Banovič, Humel, Sabo (81. Klenkovič), Cury Neto, Mikovič (75. Scherhaufer), Mikinič (78. Rehák), Zvolenský, De Sales Coimbra, Vdovjak

Góly: 4.Mikinič, 12. Mikovič, 33. De Sales Coimbra, 38. a 45. Cury Neto, 89. Scherhaufer, ŽK: Benko, Candrák - Banovič, Mikinič, Zvolenský, rozhodoval: Knopp, 112 divákov

Výsledky 12.kola:

TJ Spartak Myjava - FC STK 1914 Šamorín 1:0 (1:0)
Gól: 23. Sládek (z 11 m), rozhodovala: Chudá, 550 divákov

MFK Vrbové - FK Rača 2:1 (2:1)
Góly: 16. a 42. Jelšic (prvý z 11 m) - 11. Kusý, rozhodoval: Mastiš, 150 divákov

ŠK Blava Jaslovské Bohunice - AFC Nové Mesto nad Váhom 0:2 (0:0)
Góly: 48. a 84. L. Šebek, rozhodoval: Fehér, 150 divákov

OTJ Moravany nad Váhom - FC Spartak Trnava "B" 0:6 (0:5)
Góly: 4. Mikinič, 12. Mikovič, 33. De Sales Coimbra, 38. a 45. Neto, 89. Scherhaufer, rozhodoval: Knopp, 112 divákov

FC Nitra juniori - MFK Topvar Topoľčany 2:1 (0:1)
Góly: 55. M. Gajdošík, 77. S. Bališ - 39. Čurgali, rozhodoval: Čmiko, 200 divákov

FK Slovan Nemšová - FKM Nové Zámky 5:1 (1:1)
Góly: 42. a 74. J. Husár, 57. P. Ďuriš, 75. Trška, 90. Martin Fabuš - 45. Feješ, rozhodoval: Ihring, 200 divákov

ŠK Bernolákovo - PŠC Pezinok 3:1 (2:0)
Góly: 11. Futo, 34. Kordanič, 90. Chlebo - 82. Čambal (vlastný), rozhodoval: Páchnik, 250 divákov

Spartak Vráble - ŠK Slovan Bratislava juniori 1:0 (1:0)
Gól: 37. P. Balko, ČK: 55. Králík (Slovan), rozhodoval: Debnár, 480 divákov