Moravany zdolali Nové Zámky 4:0

Domáci vstúpili do zápasu s cieľom konečne vyhrať a potvrdiť tak bod z Vrbového. Už v druhej minúte mohol začať plány napĺňať Jukič, ale prestrelil. Rovnako pochodil aj v 17.minúte. V 23.min prekvapili domáci hosťujúci tím zahraným rohu nakrátko, hostia sa dopustili faulu a rozhodca ukázal na biely bod. Glos sa nemýlil - 1:0. Do prestávky sa už nič vážne neudialo. Hneď v úvode druhého polčasu zvýšil vedenie domácich po Jukičovom centri hlavou Vajda. V 60.min sa prehnal hosťujúcou obranou opäť Jukič, a tento raz prekonal Miháleka sám. V 76.min zavŕšil ten istý hráč na 4:0. Za zmienku stojí obrovská šanca Biciana, ktorý v 89.min netrafil z dvoch krokov prázdnu bránu. Hostia sa prezentovali nemastným-neslaným výkonom, za ktorý si nezaslúžili ani bod. (Stanislav Cibulka, Trnavské noviny)

OTJ Moravany n/V: Székely - Vajda, Varga, Gálik (77. J.Kirka), Zubka, Bician, Jukič, Glos, Filip (70. Klačman), Dzurilla, Verchola (80. Ďuriš), tréner J.Kravárik

Góly: 22. Glos (z pok. kopu), 49. Vajda, 63. a 71. Jukič, rozhodoval: A. Somoláni, 300 divákov

Výsledky 22.kola:

OTJ Moravany nad Váhom - FKM Nové Zámky 4:0 (1:0)

FK Slovan Duslo Šaľa - Spartak Trnava "B" 4:1 (0:0)
Góly: 53., 61. M. Košút, 85., 86. Čurgali - 60. Schranz, ŽK: R. Mihálik, Lalák, Mujkoš - Derrat, rozhodoval: Ježík, 315 divákov

OFK Dunajská Lužná - AFC Nové Mesto nad Váhom 2:1 (2:1)
Góly: 20. Jackuliak, 41. I. Brezina - 8. L. Šebek, rozhodoval: Marhefka, 200 divákov

FK Slovan Nemšová - PŠC Pezinok 1:1 (0:0)
Góly: 75. Kresánek - 50. Tábora, ČK: 51. Kováčik (po druhej ŽK), rozhodoval: Galád, 150 divákov

FC ŠTK 1914 Šamorín - ŠK Slovan Bratislava juniori 2:0 (1:0)
Góly: 29. Ležaič, 82. Čermák, rozhodoval: Debnár, 470 divákov

FC Nitra juniori - MFK Vrbové 1:2 (1:1)
Góly: 14. M. Paukner (z pok. kopu) - 12. Mihok, 80. Jozef Jelšic, ČK: 73. Mihok (po druhej ŽK), rozhodoval: Krivošík, 100 divákov

FK Sereď - Spartak Vráble 0:0
ČK: 20. M. Šándor (Vráble), rozhodoval: Jurenka, 423 divákov