Moravany vyhrali v Pezinku 1:0

V nepríjemnom vetre sa hral od začiatku bojovný futbal. Strely domáceho Janoška a Táboru v prvej dvadsaťminútovke skončili mimo hosťujúcej brány. Moravany mohli ísť do vedenia v 23.min, keď Nachtmann hlavičkoval takmer na bránkovej čiare len do náručia Krištofa. O sedem minút neskôr si so štipľavou strelou Zubku domáci gólman opäť poradil. V 37.min sa individuálnou akciou prezentoval domáci Gonos, ale jeho zakončenie spoza šestnástky mierilo mimo troch žrdí. V 41.min potiahol útok po pravej strane Čemba, jeho spätná nahrávka našla Gonosa, ktorého strelu ešte tečoval Mizera, tá však skončila tesne mimo Székelyho svätyne. V poslednej minúte prvého polčasu využil nedorozumenie obrancu Jadroňa a brankára Krištofa hosťujúci útočník Klačman, ktorý otvoril skóre duelu - 0:1. Po zmene strán domáci futbalisti síce mali územnú prevahu, ale za celé druhé dejstvo si nevytvorili jedinú streleckú príležitosť. Hostia dobre prehusťovali stred poľa, čím Pezinčanov nepúštali do šancí. Keďže v poslednej desaťminútovke sa neujali ani strely hosťujúceho Švestku a Jukiča, gól už diváci nevideli. Moravany si z Pezinka odniesli dôležité víťazstvo v boji o zotrvanie v súťaži. (Juraj Berzédi, Trnavské noviny)

OTJ Moravany n/V: Székely - Vajda, Nachtmann, Varga (46.Benko), Zubka, Švestka, Jukič, Glos, Sečány, Verchola. Klačman (77.Ďuriš)

Gól: 45. Klačman, rozhodoval: Jánoš, ŽK: Kučera, Nemček, Tábora, Ondra - Verchola, 200 divákov

Výsledky 25.kola:

MFK Topvar Topoľčany - FC Nitra juniori 1:3 (1:0)
Góly: 7. Benca - 56. a 89. M. Paukner, 57. M. Gajdošík, rozhodoval: Debnár, 210 divákov

Spartak Vráble - FKM Nové Zámky 0:1 (0:0)
Gól: 62. R. Cingel, rozhodoval: Krivošík, 315 divákov

PŠC Pezinok - OTJ Moravany nad Váhom 0:1 (0:1)
Gól: 45. Klačman, rozhodoval: Jánoš, 200 divákov

AFC Nové Mesto nad Váhom - FK Sereď 1:0 (0:0)
Gól: 81. Šebek , ČK: 83. Antonín Končiki (Nové Mesto nad Váhom), rozhodoval: Jurenka, 200 divákov

FK Slovan Duslo Šaľa - OFK Dunajská Lužná 2:0 (0:0)
Góly: 59. Jakubjak, 71. E. Gajdoš, rozhodoval: Marhefka, 317 divákov

Spartak Trnava "B" - FK Slovan Nemšová 4:0 (2:0)
Góly: 40. a 71. Mikinič, 36. Ciprys, 57. Schranz, rozhodoval: Maršal, 100 divákov

ŠK Slovan Bratislava juniori - MFK Vrbové 2:0 (0:0)
Góly: 78. Vaniš, 85. Kapišovský, rozhodoval: Kačenga, 100 divákov