Moravany prehrali v Seredi 4:1

Domáci začali tradičným náporom a v 6.min Frtaľa po peknej prihrávke Heráka otvoril skóre. Behom štyroch minút sa viackrát vyznamenal hosťujúci brankár Grežo, ktorý najprv zlikvidoval volej Gálu, samostatný únik Heráka a v tej istej minúte aj Herákovu strelu a hlavičku Frťalu po rohu. V 19.min sa hostia osmelili, Švestka však mieril nad bránu. Na opačnej strane bol v permanencii Grežo, polčas zakončila Gálova strela do bočného sita. V 52.min nahral nádherne Herák Frťalovi a ten už len doťukol do brány. Hostia znižovali z ojedinelej šance. V 75.min si vymenili úlohy nahrávačov Frťala s Herákom a druhý menovaný zvyšoval na 3:1. Posledné slovo mal Scherhaufer, ktorý pečatil výsledok peknou strelou spoza šestnástky. Seredčania si za predvedený výkon vyslúžili záverečné standing ovation. (Dušan Švehla, Trnavské noviny)

OTJ Moravany n/V: Grežo - Dóža (68. Klačman), Piovarči, Benko, Varga - Švestka (82. Boldiš), Gálik, Kompas, Mitošinka - Gábor (57. Kotula), Dirnbach

Góly: 6. a 52. T. Frťala, 75. Herák, 79. Scherhaufer - 60. Dóža, rozhodoval: Smolák, 569 divákov

Výsledky 4.kola:

FC ŠTK 1914 Šamorín - MFK Vrbové 4:0 (2:0)
Góly: 4. Kuba, 36. Marušin, 53. S. Ďurech, 79. Mezovský, rozhodoval: Gábor, 430 divákov

FK Slovan Duslo Šaľa - PŠC Pezinok 2:0 (2:0)
Góly: 12. Mujkoš, 28. M. Košút, rozhodoval: Trutz, 385 divákov

MFK Topvar Topoľčany - ŠK Slovan Bratislava juniori 1:2 (1:1)
Góly: 45. Bošanský (z pok. kopu) - 35. Kordič (z pok. kopu) 88. Augustín, rozhodoval: Čiernik, 412 divákov

FK Sereď - OTJ Moravany nad Váhom 4:1 (1:0)

FK Slovan Nemšová - FKM Nové Zámky 3:1 (1:0)
Góly: 42. P. Ďuriš, 47. J. Husár, 84. Trška - 52. Zsák, rozhodoval: Marhefka, 250 divákov

FC Spartak Trnava "B" - AFK Nové Mesto nad Váhom 0:3 (0:1)
Góly: 33. a 51. L. Šebek, 59. Horčičák, rozhodoval: Jaška, 100 divákov

OFK Dunajská Lužná - Spartak Vráble 1:0 (0:0)
Gól: 88. M. Sokol, rozhodoval: Korista, 400 divákov

FC Nitra juniori - FK Púchov 0:2 (0:1)
Góly: 23. F. Vavrík, 61. E. Ľupták, rozhodoval: Čmiko, 150 divákov