Moravany prehrali v Nových Zámkoch 7:3

Od úvodných minút sa bojovalo naplno a už v 12. minúte potrestal hosťujúcu obrannú hrúbku Cingel – 1:0. FKM hral s chuťou, svojho súpera v prvom polčase nepustil do ničoho vážnejšieho, naopak, góly pribúdali do siete Považanov. V 25. minúte predbehol gólmana hostí opäť Cingel a v 34. vyskočil v malom vápne najvyššie domáci kapitán Zsák a hlavou upravil už na 3:0. Zdalo sa že je rozhodnuté, no nebolo tomu tak. Súper po prestávke ožil, dôležitý kontakt zaznamenal už v 50. minúte Boháček – 3:1. Aj keď onedlho Ešek s Košútom zvýšili behom dvoch minút už na 5:1, na druhej strane Ondrejkovič s Rusnákom korigovali na 5:3 a šanca pre hostí stále žila. Dráma sa však nekonala, Áč s Cingelom upravili prestrelku na konečných 7:3. (www.regionsport.sk)

FKM Nové Zámky: Mihálek – Zsák, Áč, Ilič, Bukovič (46. Gajdoš), Cingel, Hlavačka, Fehérvári (89. P. Horáček), Bombicz, Ešek, Košút (90. M. Král)
  OTJ Moravany n/V: Planický (46. Grežo) – Glos, Verchola, Vajda, Kotula, Švestka, Boháček, Zubka (46. Ondrejkovič), Rusnák, Klačman, Ďuriš

Góly: 12., 26. a 90. R. Cingel, 35. Zsák, 61. Ešek, 63. M. Košút, 89. Áč - 51. Boháček, 71. Ondrejkovič, 82. M. Rusnák, rozhodoval: Dohál, 400 divákov

Výsledky 7.kola:

FC Spartak Trnava juniori - PFK Piešťany 3:1 (1:0)
Góly: 24. a 56. K. Pavelka, 52. Mikinič (z pok. kopu) - 70. Valla, rozhodoval: Čmiko, 150 divákov

ŠK Slovan Bratislava juniori - FK Slovan Nemšová 1:1 (1:0)
Góly: 35. B. Turčák (z pok. kopu) - 86. Mart. Fabuš, rozhodoval: Galád, 100 divákov

AFC Nové Mesto nad Váhom - OFK Dunajská Lužná 0:1 (0:1)
Gól: 34. Jackuliak, rozhodoval: Cifrík, 200 divákov

MFK Vrbové - FC Nitra juniori 0:0
Rozhodoval: Trenčanský, 220 divákov

FKM Nové Zámky - OTJ Moravany nad Váhom 7:3 (3:0)

FK Spartak Vráble - ŠKF Sereď 2:1 (0:0)
Góly: 72. Hambálek, 90. Garaj - 64. Kasaj, rozhodoval: Jurenka, 530 divákov

FK Slovan Levice - FC Petržalka 2:0 (0:0)