Moravany remizovali s Vrábľami 2:2

Moravany n/V - Skóre zápasu otvoril domáci Rusnák, keď si prebral prihrávku medzi dvoch hráčov a nedal Vojtekovi šancu. Po góle sa začala hra prelievať z jednej strany na druhú, ale bez výraznejších šancí, až prišla 20.min a opäť to bol Rusnák, ktorý z päťky trafil priamo do brankára. Do konca polčasu už diváci videli iba náznaky šancí, ale žiadnu vyložanú. Druhý polčas začali Moravany tlakom, ale Vojtek bol nepriestrelný. V 64.min vyšiel hosťom brejk, Sojka sa rútil sám na Planického a nezaváhal - 1:1. O desať minút neskôr našiel Gonda voľného Garaja a ten po druhýkrát prestrelil Planického - 1:2. Vzápätí po rozohrávke domáci vyrovnali, keď Vajda našiel prihrávkou Klačmana a lobom prekonal  Vojteka. Do konca zápasu mali šance obe mužstvá, ale skóre sa nemenilo. V 90.min prestrelil zvnútra šestnástky Miklovič. (Stanislav Cibulka, MY)

OTJ Moravany n/V: Planický - Vajda, M.Rusnák, Zubka (85. Dirnbach), Švestka, Glos, Ondrejkovič (65. Miklovič), Verchola, Kotula, Klačman, Boháček

Spartak Vráble:

Góly:  8. M. Rusnák, 74. Klačman - 64. Sojka, 74. Garaj, ČK: 65. Blaho (Vráble) po druhej ŽK, rozhodoval: Špaček, 200 divákov

Výsledky 8.kola:

FC Petržalka 1898 - ŠK Slovan Bratislava juniori 3:0 (1:0)
Góly: 25. a 80. Plichta, 50. Hanták, rozhodoval: Maršal, 650 divákov

OTJ Moravany nad Váhom - FK Spartak Vráble 2:2 (1:0)
Góly: 8. M. Rusnák, 74. Klačman - 64. Sojka, 74. Garaj, ČK: 65. Blaho (Vráble) po druhej ŽK, rozhodoval: Špaček, 200 divákov

MFK Vrbové - FKM Nové Zámky 2:1 (2:1)
Góly: 17. Košút (z pok. kopu), 32. Gažík - 40. Jozef Piršel, rozhodoval: Korista, 210 divákov

ŠKF Sereď - FK Slovan Levice 4:1 (2:0)
Góly: 36. a 68. M. Filo ml., 43. Gáll (z pok. kopu), 90. Varela - 54. Ivan, rozhodoval: Cifrík, 257 divákov

FC Nitra juniori - PFK Piešťany 1:2 (0:1)
Góly: 88. Poluch - 9. J. Petráš, 89. Urgela, rozhodoval: Očenáš, 150 divákov

FK Slovan Nemšová - AFC Nové Mesto nad Váhom 2:1 (0:0)
Góly: 47. Amrich (z pok. kopu), 75. M. Fabuš - 85. Šupka (z pokutového kopu), ČK: 90. Kutaj (Nové Mesto nad Váhom), rozhodoval: Perašín, 150 divákov

OFK Dunajská Lužná - LP Domino Bratislava 1:0 (0:0)
Gól: 70. R. Hlina, rozhodoval: Sedlár, 200 divákov

MFK Topvar Topoľčany - FC Spartak Trnava juniori 3:1 (0:0)
Góly: 55., 80. a 90. D. Badinský - 72. K. Pavelka, rozhodoval: Šuniar, 285 divákov