Moravany zdolali Vrbové 2:1

Moravany nad Váhom - V úvode zápasu mohli ísť do vedenia domáci, ale v tutovke trafili len do brankára hostí. V 4.min na opačnej strane sa ale Herceg po rohovom kope nemýlil a po jeho strele k žrdi išlo do vedenia Vrbové. V nasledujúcich minútach mali loptu na kopačkách prevažne Moravany, ale gólové situácie si nevypracovali. Glosovu nebezpečnú strelu zrazila obrana hostí na roh. V bráne hostí neskončil ani Klačmanov teč po Ďurišovom strieľanom centri z pravej strany. Hostia pohrozili po rýchlych brejkoch, ale domáci mali v bráne spoľahlivého Planického. V druhom polčase si už Moravany vypracovali gólové šance. V 51.min strieľal tesne nad Švestka. V 53.min po rohovom kope už ale Vajda na radosť domácich fanúšikov poslal loptu do vrbovskej siete a vyrovnal tak na 1:1. V 55.min išli domáci do vedenia po Vercholovom góle. Moravanci mali v týchto momentoch hru pod kontrolou, hostí už do šance nepustili a preto dnes zvíťazili 2:1.

OTJ Moravany n/V: Planický - Vajda, Rusnák (90. J.Kirka), Ďuriš, Švestka, Glos, Čavojský, Verchola, Kotula (46. Zubka), Klačman, Boháček (69. Ondrejkovič)

MFK Vrbové: Rýzek - Mišura, Mihok, Poláček, Herceg (80. Táčovský), Kumančík, Koyš, (74. T.Gažík), Sumer (61. Ju. Piršel), Kuťka, Andrísek, Hornák

Góly: 53. J. Vajda, 55. Verchola - 4. Herceg, rozhodoval: Čmiko, 250 divákov

Výsledky 6.kola:

PFK Piešťany - LP Domino Bratislava 1:0 (1:0)
Gól: 39. Ulrich, rozhodoval: Ihring, 300 divákov

MFK Topvar Topoľčany - AFC Nové Mesto nad Váhom 2:1 (1:0)
Góly: 45. Koprda, 86. P. Baláž (z pok. kopu) - 48. Kozic, ČK: 62. Janso (Nové Mesto nad Váhom), rozhodoval: Dohál, 360 divákov

OTJ Moravany n/Váhom - MFK Vrbové 2:1 (0:1)

OFK Dunajská Lužná - ŠK Slovan Bratislava juniori 0:1 (0:0)
Gól: 88. Alan Kováč, rozhodoval: Trenčanský, 250 divákov

FC Nitra juniori - FC Spartak Trnava juniori 0:2 (0:2)
Góly: 11. Koubský, 37. Cypris, ČK: 45. Mečiar, 88. Richnák (obaja Trnava juniori), rozhodoval: Jánoš, 150 divákov

FK Slovan Nemšová - FK Slovan Levice 1:1 (1:1)
Góly: 16. Martin Fabuš - 19. Fekiač, rozhodoval: Očenáš,170 divákov

ŠKF Sereď - FKM Nové Zámky 1:1 (0:1)
Góly: 78. Michal Filo (z pok. kopu) - 39. Košút, rozhodoval: Sedlár, 525 divákov

FC Petržalka 1898 - FK Spartak Vráble 1:3(0:1)
Góly: 87. F. Hečko - 5. Blaho, 64. Sojka, 66. Dzurek, ČK: 53. Tomšík (Petržalka) po druhej ŽK, rozhodoval: Krivošík, 600 divákov