Moravanci porazili Pečeňady 2:1

Moravany n/V - Moravanci privítali v 4. kole na domácej pôde Pečeňady. Domáci do zápasu nastupovali s jednoznačným cieľom zvíľaziť, nakoľko v doterajšom priebehu súťaže nezískali ani bod. Vo vyrovnanom zápase sa ujali vedenia v 33.min. hostia po góle Ščasnoviča. Stav 0:1 sa do prestávky už nezmenil. Moravanci vstúpili famózne do druhého polčasu, keď Dávidek v 47.min. vyrovnával na 1:1. Do vedenia poslal domácich v 64. min. Štefanec, krorý pretavil samostatný únik do gólu. Keďže skóre sa už do konca zápasu nezmenilo, Moravany si zaknihovali prvé víťazstvo v sezóne.

OŠK Moravany n/V: Lamini - Miškerník, Hečko, Jenčík, Jánošík - Dávidek, Polák, Dechet, Miklovič - Abrahám (Števík), Štefanec (Bača)

ŠK 2011 Pečeňady: Rybanský - Durdy, Jankovič, Ščasnovič (Mitošinka), Izakovič - Gergely (Ondrášik J.), Bulák, Lužák, Kaľuha - Ondrášik T. (Adamčík M.), Karaba

Góly: 47. Dávidek, 64. Štefanec - 33. Ščasnovič, rozhodoval: Tomáš Matejkovič, 85 divákov