Moravany n/V - Moravanci po vysokom víťazstve nad Merašicami (6:0) boli odhodlaní naplno bodovať aj v ďaľšom domácom zápase proti Dolnému Trhovišťu. Od začiatku zápasu sa pustili do ofenzívyy z čoho vyplynulo množstvo šancí, ale bez gólového efektu. V 7.min. nebezpečne strieľal z ľavej strany Dávidek, ale brankár hostí jeho strelu vytlačil na rohový kop. V 9.min. skončila nad bránou hostí aj Paulovičova hlavička. V 9.min. sa v gólovej šanci ocitol po druhý krát Paulovič, nuž ani tentokrát sa gólovo nepresadil. V 11.min. po prízemnom centri z pravej strany trestuhodne zahodil ďalšiu tutovku opäť Paulovič. Hostia pohrozili v 20.min., Vilčekovu prihrávku z pravej strany nepretavil na gól Šajter. V 38.min. neprekonal zblízka Ulianka domáci Polák. Festival zahodených gólových šancí v prvom polčase ukončil domáci Zsolnay, ktorý išiel v 43.min. sám na Ulianka, ale lopta ani tentokrát neskončila v sieti hostí. V druhom polčase sa obraz hry nezmenil. V 49.min. poslal Hečko do brejku Pauloviča, no ani po tejto peknej akcii sa skóre nemenilo. V 67.min. sa na pravej strane individuálne presadil Paulovič, jeho jedovatá strela z uhla však Ulianka neprekvapila. V 72.min. Dechetova dobrá strela zdiaľky skončila tesne nad bránou hostí. V 75.min. zamrazilo domácich pri Vilčekovej šanci, keď jeho strela mierila len tesne vedľa ľavej žrdi Laminiho brány. Keď sa už zdalo, že zápas sa skončí deľbou bodov, k priamemu kopu z hranice 16-ky sa postavil v 88.min. Polák, aby rozhodol o víťazstve Moravian 1:0.

OŠK Moravany n/V: Lamini - Sulák, Hrebík, Šilhan, Novosad - Dávidek, Dechet, Hečko - Paulovič, Polák, Zsolnay (Števík)

TJ Klas Dolné Trhovište: Ulianko - Blšták, Šajter, Kludil, Jančička, Häckel, Tamajka, Haban, Vilček, Sobkuliak, Benko

Gól: 88. Polák,  ČK: 65. Blšták (D. Trhovište) po druhej ŽK, rozhodoval: Martin Benkovský, 70 divákov