ARCHÍV

Príspevky

Moravany v 6.kole hostia Spartak Vráble

02.09.2010

Spartak VrábleV sobotu 4. septembra sa o 16:30 na štadióne v Moravanoch nad Váhom odohrá zápas 6.kola II.ligy západ medzi domácou OTJ a Spartakom Vráble.

Rodinný futbal na štadióne v Moravanoch

28.08.2010

rodinny futbalV sobotu 28. augusta 2010 sa na štadióne v Moravanoch nad Váhom uskutočnil športový deň pod názvom Rodinný futbal.

Celý príspevok | Rubrika: ARCHÍV | Komentáre: 0

Búrlivák, ktorý miluje futbal

27.08.2010

Trnavský hlas Moravany nad Váhom čoraz viac získavajú rešpekt medzi futbalovou verejnosťou. Za progresom klubu stojí viacero ľudí na čele s prezidentom Igorom Kirkom.

V 1.kole SP prehrali Moravany v Púchove 4:1

25.08.2010

Slovenský pohár   V 1.kole Slovenského pohára prehrali Moravany v Púchove 4:1 po polčase 1:1. Do druhého kola postupuje mužstvo z 1.ligy FK Púchov.

V Púchove očakávajú výhru a postup

24.08.2010

FK Púchov   Už v utorok 24.8. sa začne 1.kolom ďalší ročník Slovenského pohára vo futbale

V Moravanoch vybudujú na štadióne relaxačné centrum

22.08.2010

OTJ Moravany Štadión v Moravanoch nad Váhom patrí medzi tie najmodernejšie v širokom okolí ...

Prezident OTJ Igor Kirka: Chceme hrať čo najlepší futbal...

24.07.2010

OTJ Moravany "Chceme hrať čo najlepší futbal a našim cieľom v je skončiť v II.lige čo najlepšie ," načrtol ambície mužstva OTJ Moravany n/V v nadchádzajúcej sezóne Igor Kirka.

Návštevnosť II.ligy západ v sezóne 2009/2010

17.07.2010

OTJ Moravany V štatistikách návštevnosti sa Moravanci umiestnili na slušnom piatom mieste, keď priemerná návšteva sa pohybovala okolo 350 divákov na zápas.

Letná príprava 2010

15.07.2010

OTJ Moravany Letná príprava 2010.

Moravany mohli hrať prvú ligu!

15.06.2010

OTJ Moravany Druhé miesto je pre futbalové Moravany najlepší výsledok v histórii klubu. Bonusom bola ponuka účinkovať v druhej najvyššej súťaži.