Choď na obsah Choď na menu

FK Šulekovo - OTJ MORAVANY 0:7 (0:3)

10. 4. 2010
Žiaci vyhrali 7:0 v Šulekove

Šulekovo - Zápas začali hostia dobre a už v 2.min po góle Valacha vyhrávali 1:0. V 6.min po faule na Pekaroviča zahrávali pokutový kop, ale Zenko strieľal tesne vedľa. V 7.min domáci hráč mieril z priameho kopu tesne nad Košinárovú bránu. V 8.min domáci brankár Očenáš bravúrnym zákrokom vyrazil Nitkovu gólovú strelu. Hralo sa iba na jednu bránu, ale Moravanci mali vychýlenú mušku a ich strely len tesne míňali bránu domácich. Ďalšieho gólu sa dočkali až v 20.min, keď po Pekarovičovej prihrávke zvýšil na 2:0 strelou pod brvno Hrnčiar. V 24. min po individuálnom prieniku tesne minul ľavú žrď Bíro. Ten istý hráč v 30.min strelou zo 16 metrov mieril opäť vedľa. V posledných sekundách prvého polčasu sa však už nemýlil a bombou z hranice 16-ky zvýšil na 3:0 pre hostí. V 2.polčase sa obraz hry nezmenil a hostia naďalej dobývali bránu Šulekova, aj keď hrali proti vetru, ktorý cez prestávku pridal na intenzite. V 41.min v sľubnej pozícii strieľal hosťujúci Valach len do Očšenáša. V 47. min kapitán hostí Bíro zvyšoval na 4:0. V 54.min nezávahal v šanci Krieger a skóre sa menilo opäť. Hostia vyhrávali 5:0. O dve minúty neskôr sa ocitol v dvoch gólových príležitostiach Valach, ale vždy mieril len do brankára domácich.  V 65. min prekonal Očenáša strelou do pravého horného rohu brány Pekarovič a Moravanci už viedli 6:0. V 67.min sa individuálne presadil Hrnčiar, ale jeho strela len tesne minula ľavú žrď. Stav zápasu na 7:0 pre OTJ Moravany uzavrel v 69.min Hrnčiar po predchádzajúcej nevydarenej koncovke Samuela Zenka.

Zostava FK Šulekovo: Očenáš - Šery, Koleno, Kleštinec (61.Stupková), Štefančík (43. Lackovič), Šery, Ondriš, Porubský (36.Monček), Daniš, Monček, Lackovič

Zostava OTJ: Košinár (52.Blahuta) - Babulík, Bíro, Maco, Kubrický (48.Polonský) - Pekarovič, Hrnčiar, Moravčík (43.Krieger), Valach - Zenko, Nitka (35.Marinkovič)

Góly: 2.Valach, 20.Hrnčiar, 35. a 47.Bíro, 54.Krieger, 65.Pekarovič, 69. Hrnčiar