MFK Vrbové - OTJ MORAVANY 2:1 (2:0)

12. 6. 2010
Žiaci prehrali vo Vrbovom 2:1

Vrbové - Dnes to bol pre Moravany zápas zahodených šancí. V úvodnej minúte zápasu išiel sám na brankára Nitka, ale v samom závere svojho úniku si dal dlhú loptu a preto sa skóre nemenilo. V 5.min posunul loptu na pravom krídle Moravčík Bírovi, ten dobre odcentroval, ale Hrnčiar a ani Moravčík ponúknutú šancu nevyužil. V 7.min unikal stredom ihriska Bíro, ale obranca domácich bol rýchlejší a nepustil ho do zakončenia. V 13.min centroval z prava domáci hráč do pokutového územia, kde jeho nedôsledne pokrytý spoluhráč prekonal Košinára. Hosťujúci brankár o minútu neskôr zlikvidoval strelu smerujúcu pod brvno. V 15.min Bíro vysunul Hrnčiara, ale ten v súboji s brankárom neuspel. V 20.min Bíro z priameho kopu nastrelil brvno. V 24.min nezúžitkoval Bírov center Nitka. V 27.min pustil Košinár za svoj chrbát strelu z priameho kopu zo vzdialenosti 25 m. Úvod druhého polčasu vyšiel lepšie Vrbovému. V 36. a v 40.min zlikvidoval Košinár dve gólové príležitosti po samostatných únikoch domácich. V 47.min Krieger prihral do pokutového územia Nitkovi, ale gól z toho nebol. V 48.min Bírova strela z priameho kopu smerovala do brvna. V 50.min po Bírovej prihrávke Nitka zoči-voči domácemu brankárovi neuspel. V 59.min bol Nitka opäť neúspešný, keď sa znovu ocitol sám pred brankárom. V 62.min znížil stav stretnutia na rozdiel jedného góla pohotovou krížnou strelou Krieger. Hostia v závere hrali vabank, mali ešte niekoľko dobrých príležitostí na vyrovnanie, ale gólu sa už nedočkali. Vo Vrbovom prehrali 2:1.

Zostava OTJ: Košinár - Babulík (36.Zenko, 60.Polonský), Marinkovič (36.Krieger), Maco, Kubrický - Valach, Hrnčiar, Pekarovič, Moravčík - Bíro, Nitka

Gól OTJ: 62.Krieger