FK Krakovany - OTJ MORAVANY 3:1 (1:1)

2. 4. 2011

Krakovany - Zápas sa hral v príjemnom jarnom počasí na kvalitnom teréne. V 10.min sa dostali do vedenia domáci futbalisti, keď ich útočník poslal loptu povedľa vybiehajúceho Samka do sita. Domáci mali loptu častejšie na svojich kopačkách. V 21.min brankár hostí Samko kryl prudkú strelu spoza 16-ky. V 30.min zahrával na opačnej strane priamy kop z 18m hosťujúci Pekarovič, ktorý nádherným gólom do vinkla vyrovnal. Stav 1:1 sa do prestávky nezmenil. Aj v druhom polčase mali viac z hry Krakovany. Tréner Moravian Adamčík vystriedal v priebehu zápasu šesť hráčov a na ihrisku sa objavila aj nová hráčka OTJ Michaela Šišková. V 45.min sa z gólu tešili domáci futbalisti po presnej prízemnej strele k pravej žrdi. Moravanci sa pokúšali vyrovnať, ale Krakovany ich do vážnej šance nepustili. Naopak v 65.min po rohovom kope zvýšili svoje vedenie na rozdiel dvoch gólov.

OTJ Moravany n/V: Samko - Babulík, Pekarovič, Ferech, Bírešík - Šároši, Krieger, Valach, Zenko - Blahuta, Žák (Kowanz, Vavro, Kusý, Šišková, Chmelina)