OTJ MORAVANY - OFK Malženice 0:4 (0:2)

7. 10. 2010

Žiaci prehrali s Malženicami 0:4

Moravany n/V - Hodový zápas moravianskym žiakom dnes vôbec nevyšiel. V oklieštenej zostave nestačili na kvalitného súpera z Malženíc. Úvodnú štvrtinu zápasu sa síce hralo ešte bez gólov, ale domáci chlapci nehrali to, na čo je moraviansky fanúšik zvyknutý. Nedokázali si presne prihrať, boli nedôsledný pri obsadzovaní súperových hráčov, čo Malženičania dokonale využívali. V 17.min sa ujali hostia vedenia po Kubiznovej strele pod brvno. Na 2:0 pre hostí zvyšoval po odrazenej lopte od brvna domácej brány nikým nekrytý Ferenc. V druhom polčase sa predviedli domáci v lepšom svetle, ale na dobre hrajúci tým Malženíc to nestačilo. Hosťujúci Kubizna si po ďaľších dvoch góloch zaknihoval hatrick a hostia tak zaslúžene zvíťazili.

OTJ Moravany n/V: Blahuta - Babulík, Pekarovič, Kusý, Bírešík - Pavlovič, Valach, Polonský, Zenko - Chmelina, Toráč (Vavro)

OFK Malženice: Ducký - Silný, Králech, Ferenc, Čačala, Krška Šimon, Vendleková, Krška Peter, Vajči, Kubizna, Turčan (striedali: Čačala Matej, Bunček)

Góly: 17., 48., 57. Kubizna, 32. Ferenc