OTJ MORAVANY - OŠK Dubovany 1:6 (1:4)

24. 10. 2010
Žiaci prehrali s Dubovanmi 1:6

Moravany n/V - V úvode zápasu zaskočil domácich futbalistov mohutný Janega Martin, ktorý sa dostal za štyri minúty do troch gólových príležitostí. V 7.min sa už nemýlil a poslal hostí do vedenia. Janega Martin dnes platil na domácu obranu a presadil sa aj v 9.min a hostia už viedli 2:0. V 11.min zabojoval o loptu Žák, prihral Práznovskému, ktorý odcentroval na hlavu Šáršiho a ten znížil na 1:2. V 19.min zvýšili vedenie hostí po rohovom kope opäť Janega Martin. V 28.min sa ocitol sám pred brankárom hostí Vavro, ale v koncovke mieril len do Boldiša. V závere prvého polčasu zvýšili vedenie hostí po rohovom kope Lietavec Matúš, keď domáci hráči vôbec nesledovali hru. V druhom polčase za stavu 1:4 striasli zo seba moraviansky hráči nervozitu a hrali to, na čo je domáci fanúšik zvyknutý. Prvých 15 minút druhého dejstva sa hralo len na polovici Dubovian. V 41. min Šároši prestrelil v šanci bránu hostí. V 54. mieril Pekarovič z priameho kopu tesne nad duboviansku bránu. V 58.min sa na opačnej strane po strate lopty domácich hráčov v strede ihriska dostal k lopte Janega M., ten z 20m vystrelil na Burzalovu bránu, ktorý sa pošmykol a bolo 1:5. V 59.min zahodil čistú gólovú šancu domáci Blahuta, ktorý namieril zblízka len do Boldiša. V 62.min uzavrel skóre zápasu opäť Janega Martin po strele z 20m pod brvno Burzalovej brány.

OTJ Moravany n/V: Burzala - Polonský (36. Bírešík), Pavlovič, Kusý (61. Kusý), Babulík - Šároši, Valach, Pekarovič, Krieger - Žák (36. Blahuta), Práznovský (15. Vavro)

OŠK Dubovany: Boldiš - Gajarský (63. Bašovský), Janega M., Lietavec M. (59. Hruška), Hurajt, Gibala, Dovičič (53. Lietavec Š.), Dobrovodský, Masarik L., Masarik M., Janega D.

Góly: 10. Šároši - 7.,9.,19.,57.,61. Janega Martin, 34. Lietavec Matúš