OTJ MORAVANY - TJ Siladice 12:0 (7:0)

23. 4. 2011
Žiaci porazili Siladice 12:0

Moravany n/V - V peknom slnečnom počasí a na kvalitnom teréne vstúpili domáci futbalisti do zápasu raketovo. Už v úvodnej desťminútovke vyhrávali 3:0 a prakticky o víťazovi stretnutia bolo rozhodnuté. Moravanci pridali v prvom polčase ešte 4 góly a na prestávku tak odchádzali za stavu 7:0. Do druhého polčasu urobil tréner domácich Adamčík zmeny v zostave, keď nechal odpočívať najstarších hráčov. Aj omladené mužstvo Moravian malo v zápase navrch. Domáci prekonali brankára Siladíc v druhom dejstve päťkrát, pričom zahodili ešte niekoľko dobrých príležitostí na strelenie gólu. Po záverečnom hvizde rozhodcu sa tešili Moravanci z vysokého víťazstva 12:0.

OTJ Moravany n/V: Burzala - Bírešík (Scherer), Pekarovič, Kusý (Krieger), Babulík - Fereh, Valach, Pavlovič (Vavro), Zenko - Žák (Šišková), Blahuta

Góly: Pavlovič 2, Žák, Blahuta 4, Valach 3, Zenko, Pekarovič