Žiaci porazili Skloplast 8:0

Moravany n/V - Pred slušnou diváckou kulisou mali od úvodných minút navrch Moravanci. Hralo sa prevažne na polovici Trnavy, no hosťujúce hráčky pozorne bránili, dobre si obsadzovali domácich futbalistov a aj preto sa skóre 0:0 dlho nemenilo. Po prvom góle, ktorý si dali hostia vlastný, sa začali Moravanci presadzovať čoraz viac aj strelecky a po dvojgólovom náskoku z prvého polčasu pridali v druhom dejstve ešte šesť presných zásahov a nakoniec sa tak radovali z vysokého víťazstva 8:0.

OTJ Moravany n/V: Burzala D. - Kowanz, Jančovič, Babulík - Ferech, Valach, Krieger, Šišková (C) - Zenko, Blahuta, Průša (náhr.: Janotík, Hudcovič, Burzala Š., Vavro, Hrnčiar, Chmelina, Frankovič)

TJ Skloplast Trnava: Hureková - Danišovičová, Lefflerová, Schwarcová, Križanovičová, Eckerová, Julinyová, Kurucová, Netschová, Melicherová, Lukačovičová (náhr.: Sokolovská, Hudecová, Kreutzová, Palkechová)

Góly: Lefflerová (vlastný), Průša 2, Valach, Šišková, Jančovič, Janotík, Burzala Š.