Žiaci porazili Siladice 11:0

Moravany n/V -  V slnečnom počasí mali domáci futbalisti raketový nástup. Už v 3.min vysunul Valach po čiare Blahutu, z jeho centra nechytateľne pod brvno zakončil Jančovič. V 8.min sa nemýlil z pokutového kopu domáci brankár Burzala D. V 10.min po Valachovom centri zvýšil na 3:0 Blahuta. V 28.min potiahol loptu stredom Valach, po jeho prihrávke obišiel brankára hostí Blahuta, 4:0. V 30.min strelou spoza 16-ky  rozvlnil sieť Siladíc Valach, 5:0. V 34.min upravil polčasové skóre na 6:0 Chmelina. Aj v druhom polčase boli Moravanci pri streleckej chuti. V 53.min našiel Jančovič nádhernou prihrávkou Blahutu, ktorý unikol obrane hostí a strelou povedľa Hrivnáka zvýšil na 7:0. V 57.min po Valachovom vtipne zahratom trestnom kope z pravej strany gólovo zakončoval Vavro. V 60.min našiel Vavro po výške Blahutu, jeho prudká hlavička skončila v sieti, 9:0. V 61.min potiahol po pravej strane loptu Burzala Š., ktorého strelu brankár hostí síce vyrazil, ale Frankovič ju vzápätí poslal za jeho chrbát, 10:0. Na konečných 11:0 upravil skóre Burzala Š.

OTJ Moravany n/V: Burzala D. - Kowanz , Babulík, Ferech, Zenko - Chmelina (Frankovič), Valach, Jančovič, Šišková - Blahuta, Burzala Š.

TJ Siladice: Hrivnák - Varga, Sitai, Derzsi, Trnovec, Frančovič, Repka, Beránek A., Sásik, Rapan, Fančo (Beránek P., Koleszár D., Koleszár P.)

Góly: Blahuta 4, Jančovič, Burzala D., Valach, Chmelina, Vavro, Frankovič, Burzala Š.