Žiaci vyhrali v Dvorníkoch 3:2

Dvorníky - Zápas hraný v strede týždňa začali hostia dobre. Ich aktivita im priniesla ovocie v 9.min v podobe úvodného gólu Jančoviča priamo z rohu. Po góle sa Moravanci akoby uspokojili a viac z hry mali Dvorníky. Domáci mali loptu častejšie na kopačkách, vytvorili si aj niekoľko šancí no bez gólového efektu. Hostia hrozili najmä po kombináciách Vavra so Šimonom Burzalom na pravej strane. Keď sa už zdalo, že stav stretnutia sa do polčasu nezmení, oprel sa v 34.min do lopty kapitán domácich Šesták a zdiaľky strelou pod brvno vyrovnal na 1:1. V druhom polčase sa hostia zlepšili. Do hry výborne zapadol striedajúci Zenko, ktorý hýril aktivitou na ľavej strane. Hostia získavali čoraz viac prevahu v poli a dostávali sa do zakončenia. V 39.min vysunul Janotík Šimona Burzalu, ktorý krížnou strelou prekonal domáceho gólmana Kubíčeka. V 41.min opäť Janotík prihral loptu do behu Šimonovi Burzalovi, ten strelou pozemi popri vybiehajúcemu Kubíčekovi zvýšil vedenie hostí na rozdiel dvoch gólov. Moravanci si vytvorili aj ďalšie šance. Z gólu sa mohol radovať výborne hrajúci Janotík, ale zoči-voči domácemu gólmanovi neuspel. V dobrej pozícii sa ocitol aj Zenko, ale ten namiesto prihrávky zakončil akciu len do brankárových rúk. V 57.min sa rútil sám na brankára domácich Blahuta, ale Kubíček ho vychytal. Dvorníky potrestali vychýlenú mušku hostí v 67.min., na dlhú loptu si nabehol Dávid Darfáš, ktorého síce križoval Jančovič, no ten už nezabránil jeho gólovej strele z ľavého rohu 16-ky, domáci znížili na 2:3. V dramatickom závere si však Moravanci vedenie ustrážili a z Dvorníkov si odviezli všetky tri body.

ŠK Dvorníky: Kubíček - Gula, Pavlík, Godály, Darfáš D., Očenášová, Šesták, Kollár, Očenáš, Darfáš M., Spáčil P.  (Spáčil B., Kukko, Sebastián, Karaba)

OTJ Moravany n/V: Burzala D. - Hudcovič, Jančovič, Práznovský, Babulík (C) - Vavro (Hrnčiar D.), Krieger, Janotík, Šišková (Zenko) - Burzala Š. (Chmelina), Blahuta

Góly: Šesták, Darfáš - Jančovič, Burzala Šimon 2  Rozhodoval: Ondriga Daniel