Žiaci vyhrali v Trnave 3:0

Trnava -  Zápas sa hral na Slávii vo veternom počasí. Moravnskí žiaci v ňom narazili na pevnú obranu domácich hráčok. Hru mali síce pod kontrolou, ale do vyložených šancí sa nedostávali. O strelenie úvodného gólu sa pokúšal najmä Valach strelami z diaľky. V 18.min sa po jednej z nich ujali Moravanci vedenia. Do polčasu sa stav už nezmenil vďaka pozornej obrane Skloplastu a výbornému výkonu domácej brankárky. Po prestávke sa už v 39.min dostali hostia do dvojgólového vedenia po Valachovom priamom kope z 25 m. Tretí gól do siete Skloplastu pridal opäť Valach, keď prešiel individuálne stredom obrany a strelou po zemi upravil stav stretnutia na konečných 0:3.

Góly: Valach 3

OTJ Moravany n/V: Scheuer - Kowanz, Jančovič, Ferech, Babulík - Zenko, Valach, Janotík, Šišková - Burzala Š., Blahuta (Vavro, Hrnčiar, Hudcovič, Chmelina)