Žiaci zdolali Chtelnicu 13:1

Moravany n/V - Moravanci privítali v 9.kole na svojej pôde posledné mužstvo tabuľky Chtelnicu. Hostia v úvode zápasu odolávali tlaku hráčov OTJ, veď po úvodnom góle Blahutu z 8.min inkasovali druhý gól až v 23.min z pokutového kopu, ktorý premenil Kowanz. V rozpätí nasledujúcich desiatich minút sa však začali domáci čoraz viac presadzovať a po góloch Blahutu, Šiškovej, Čapáka a Burzalu D. z pokutového kopu sa prvý polčas skončil výsledkom 6:0. V druhom polčase pridal do chtelnickej siete štyri góly Blahuta, po jednom zásahu Šišková, Frankovič, Janotík. Za hostí zaznamenal čestný úspech Kyselisa.

OTJ Moravany n/V: Burzala D. - Kowanz, Ferech, Burzala Š., Zenko - Vavro, Čapák, Janotík, Hrnčiar - Šišková, Blahuta (Hudcovič, Frankovič, Chmelina)

TJ Chtelnica: Holec - Lukáčik Jakub, Valky, Drinko, Gula, Rechtoríková, Kyselisa, Roth, Bukovský, Lukáčik Juraj, Rothová D. (Rechtorík, Rothová M.)

Góly: Blahuta 6, Šišková 2, Kowanz (11m), Čapák, Burzala D. (11m), Frankovič, Janotík