Žiaci vyhrali v Dvorníkoch 8:0

Dvorníky - V slnečnom počasí sa v 10.min tešili z úvodného gólu hostia, keď sa po rohovom kope presadil hlavou Janotík. V 17.min vysunul Jakubek Blahutu, ale ten v šanci trafil len brankárovu nohu. V 23.min sa ocitol na opačnej strane v gólovej situácii Gula, ale brankár hostí Burzala ho vychytal. V 25.min sa pekne uvolnil pred 16-kou domácich Blahuta a strelou k pravej žrdi zvýšil vedenie hostí na 2:0. V 28.min Blahuta priťukol loptu Jakubekovi, ktorý chladnokrvne upravil polčasový výsledok na 3:0 pre Moravany. V druhom polčase mali hostia hru úplne pod kontrolou. V 43.min potiahol loptu po ľavej strane Blahuta, prihral voľnému Čapákovi, ktorý zvýšil vedenie hostí na rozdiel štyroch gólov. V 53.min prihral Jakubek na gól Frankovičovi, 0:5. Po akcii v strede poľa sa v 57.min po druhý krát zapísal do streleckej listiny Jakubek, 0:6. V 59.min prepustil Chmelina centrovanú loptu z pravej strany Blahutovi, ktorý zblízka prekonal domáceho gólmana, 0:7. V 67.min sa sa na pravom krídle presadil Vavro, prihral Čapákovi a ten upravil stav stretnutia na konečných 0:8.

ŠK Dvorníky: Korec - Šuran, Polakovič, Gažík, Karaba, Gula, Kubišta, Kollár, Spáčil B., Daniš, Spáčil P.

OTJ Moravany n/V: Burzala D. - Kowanz, Burzala Š., Ferech, Zenko - Vavro, Čapák, Janotík, Šišková - Jakubek, Blahuta (Hrnčiar, Chmelina, Frankovič)

Góly: Blahuta 2, Jakubek 2, Čapák 2, Janotík, Frankovič